|
-

سبد خرید خالی است

لیست اطلاعات

فرمانده ناجا: کار در بهشت زهرا(س) مقدس و ارزشمند است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی گفت:‌ انصافا کار در بهشت زهرا (س) کاری مقدس، ارزشمند و جزء کارهایی است که مستقیم با روح انسان در ارتباط است، از این رو در زمره کارهای سخت و طاقت فرسا قرار دارد که البته به واسطه واجب کفایی بودن ثواب دنیوی و اخروی بالایی دارد.
به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز شنبه با سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)، شهردار حرم حضرت امام خمینی (ره) به همراه والدین شهید حاج اصغر پاشاپور از مدافعان حرم و همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دیدار و گفت و گو کرد.
وی ضمن قدردانی از کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) گفت: شهدا و خانواده های معظم آنان مایه عزت و افتخار کشور هستند زیرا هر چه داشتند در راه خدا دادند این امر علاوه بر اینکه باعث خیر و برکت برای کشور است برای ما نیز افتخاری است که خادم شهدا باشیم.
فرمانده ناجا گفت: انصافا کار در بهشت زهرا (س) کاری مقدس، ارزشمند و جزء کارهایی است که مستقیم با روح انسان در ارتباط است، از این رو در زمره کارهای سخت و طاقت فرسا قرار دارد که البته به واسطه واجب کفایی بودن ثواب دنیوی و اخروی بالایی دارد.
سردار اشتری افزود: در بحران کرونا با توجه به چند برابر شدن ارائه خدمات به متوفیان به ویژه متوفیان کرونایی که باید با شیوه نامه های بهداشتی انجام شود، مشکلات شما هم چندین برابر شده است، از این رو این اعتقاد، توکل و علاقه ای که شما و پرسنل بهشت زهرا (س) در کارتان دارید باعث شده تا در این کار سخت و طاقت فرسا سربلند شوید.

وی به توصیف روحیه مردمی و خیرخواهانه شهید حاج اصغر پاشاپور پرداخت و گفت: این شهید والامقام، دلیرانه و شجاعانه برای حفظ و حراست از حرم اهل بیت(س) ایستادگی کرد و با افتخار به فیض شهادت نائل شد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور افزود: شهدا و خانواده های معظم آنان مایه عزت و افتخار کشور هستند زیرا هر چه داشتند در راه خدا دادند این امر علاوه بر اینکه باعث خیر و برکت برای کشور است برای ما نیز افتخاری است که خادم شهدا باشیم.

وی با بیان اینکه در نیروی انتظامی مقتدر جمهوری اسلامی ایران همچنان باب شهادت باز است، تصریح کرد: با دعای خیر شهدا و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای مدظله العالی این کشور روز به روز مقتدرتر و با امنیت بیشتر در منطقه و جهان به پیش می رود.

سردار اشتری با بیان اینکه به عنوان یک شهروند و نیز فرمانده نیروی انتظامی از سازمان بهشت زهرا (س) و مدیریت موفق آن در این ایام کرونایی حمایت می کنیم، گفت: آمادگی داریم با توجه به شرایط کنونی و بحران کرونا به صورت ویژه همکاری گسترده ای داشته باشیم تا خدمت رسانی بهتری به شهروندان صورت پذیرد.

در ادامه این دیدار، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) در خصوص عملکرد سازمان بهشت زهرا (س) در کار خطیر ارائه خدمات به اموات کرونایی گزارشی ارائه کرد و گفت: پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) ۲۵۰ روز است که در بحرانی با سه ویژگی بی سابقه، غیرقابل تصور و نیز بحرانی که پایان آن مشخص نیست در حال خدمات رسانی شبانه روز به شهروندان داغدار با نهایت تکریم و احترام هستند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به تجارب موفق همکاری دو مجموعه سازمان بهشت زهرا (س) و نیروی با اقتدار انتظامی کشور تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر به همراهی و هماهنگی در موضوعات مشترک نیازمندیم و از روحیه تعاملی و برادری سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی که همواره در روزهای سخت در کنار سازمان بهشت زهرا (س) بوده اند، سپاسگزاریم.

استخراج خودکار عبارتهاي کليدي از متون مقاله هاي فارسي

در پژوهش حاضر، عبارتهاي کليدي از متون مقاله هاي فارسي به صورت خودکار جداسازي گرديده است. استخراج عبارتها مبتني بر روشهاي آماري، نحوه توزيع واژگان، مجاورت و ... صورت پذيرفته است. سيستمي که بر پايه پژوهش حاضر طراحي گرديده، با توجه به بازخوردهاي کاربر از قابليت يادگيري برخوردار است، با توجه به بازخوردهاي کاربر از قابليت يادگيري برخوردار است، به گونه اي که در طول زمان مرتبا به کارايي آن افزوده مي شود. استخراج عبارتهاي کليدي مي تواند در پهنه گسترده اي از مسايل از جمله در طراحي سيستمهاي بازيابي اطلاعات، کاربر داشته باشد.